Darwin Adams (Deceased 2009) | ||
David Adams (Deceased 1986) | ||
David E. Allen (Deceased 2014) | ||
Gary H Allen (Deceased 2002) | ||
Maureen Allen (Smith) (Deceased 1993) | ||
JoAnne (Jody) Allred (Deluca) (Deceased 2022) | ||
Karen Andersen (Thorsted) (Deceased 2019) | ||
Blair Anderson (Deceased 2009) | ||
JoZelle Anderson (Buffaloe) (Deceased 2002) | ||
Dale Garrard Archibald (Deceased 2015) | ||
Emma Arvin (Carringer) (Deceased 1998) | ||
Rose Etta Babbitt (Mathews) (Deceased 2017) | ||
Charles Bacon (Deceased 1997) | ||
Jaqueline Baker (Jensen) (Deceased 2021) | ||
Judy Baker (Frazier) (Deceased 2013) | ||
Lanette Barker (Farnsworth) (Deceased 2016) | ||
Patricia Barlow (Walker) (Deceased 2014) | ||
Rusty Barlow (Deceased 2014) | ||
Carol Ann Berry (Miller) (Deceased 2022) | ||
Raymond Berry (Deceased 2023) | ||
Charles Bledsoe (Deceased 2016) | ||
Larry Boyle (Deceased 2017) | ||
Janet Brick (Madsen) (Deceased 2010) | ||
Ron Brokate (Deceased 1969) | ||
William D Brown (Deceased 1981) | ||
Roger Budge (Deceased 1997) | ||
Karla Bullock (Gunnell) (Deceased 2012) | ||
Irma Burt (Wellard) (Deceased 2015) | ||
Vernon Bybee (Deceased 1993) | ||
Evan Call (Deceased 2015) | ||
Terry Lee Carlson (Floyd) (Deceased 2015) | ||
Nash Carr (Deceased 2022) | ||
Michael Cawley (Deceased 2016) | ||
Ben F Cheney (Deceased 2010) | ||
Joyce Christensen (Cornie) (Deceased 1982) | ||
Nancy Clark (McDonald) (Deceased 2022) | ||
Gary Claunch (Deceased 1975) | ||
Sharon Coffin (Palmer) (Deceased 1999) | ||
John Colaianni (Deceased 2015) | ||
Rae Ann Cooke (Stephenson) (Deceased 2021) | ||
George Culbertsen (Deceased 2006) | ||
Ronald E Cutler (Deceased 2010) | ||
Kent DaBell (Deceased 2016) | ||
Kent Davis (Deceased 1985) | ||
Lydia Deavila (Erikson) (Deceased 2011) | ||
Kay Dent (Deceased 1986) | ||
Thomas Dibble (Deceased 2022) | ||
James Dillon (Deceased 2021) | ||
Richard Dorsey (Deceased 2022) | ||
Kathleen Draper (Dunn) (Deceased 2017) | ||
Gene Dressen (Deceased 2021) | ||
Trudy Dretke (Haeg) (Deceased 2021) | ||
Donna Eicholz (Bock) (Deceased 2014) | ||
Marolyn Elle (Sabala) (Deceased 2016) | ||
Robert Enwall (Deceased 2017) | ||
Hobart Lee Essick (Deceased 2015) | ||
Karen Facer (Rumsey) (Deceased 2008) | ||
Steven Farnsworth (Deceased 2019) | ||
Gary Fenwick (Deceased 2011) | ||
Louise Ferguson (Sheridan) (Deceased 2018) | ||
Roy Floyd (Deceased 1992) | ||
Norman Foss (Deceased 1999) | ||
Martin Foster (Deceased 2018) | ||
Mary Garvin (Deceased 1998) | ||
J. Richard Gassman (Deceased 2021) | ||
Guy Gertsch (Deceased 2017) | ||
Ronald Gladwin (Deceased 2013) | ||
Johnny Goddard (Deceased 2019) | ||
Richard Godfrey (Deceased 2023) | ||
Suzanne Guymon (Emerick) (Deceased 2014) | ||
Michael Hahne (Deceased Year Unknown) | ||
Gaylord Hailstone (Deceased 2004) | ||
Floyd Hallinan (Deceased 2002) | ||
Robert Halterman (Deceased 2011) | ||
Vickie Hanes (Deceased 1974) | ||
Joe Hansen (Deceased Year Unknown) | ||
Randall G. Harris (Deceased 2021) | ||
Saundra Harrison (Wolf) (Deceased 2017) | ||
Judy Hartman (Sullivan) (Deceased 2023) | ||
Faun Hayworth (Fauerback) (Deceased 2017) | ||
Thomas Hearne (Deceased 2010) | ||
Diane Henderson (Ingebretson) (Deceased 2007) | ||
Eugene Hendricks (Deceased 2023) | ||
Carol Hertel (Camphouse) (Deceased 2020) | ||
Ruby Hewlett (Brown) (Deceased 2004) | ||
Lorin Hill (Deceased 2002) | ||
Madelline Hill (Steely) (Deceased 2019) | ||
Tom Hill (Deceased 2020) | ||
Dorothy Hoadley (Wilson) (Deceased 2012) | ||
Gary Hoff (Deceased 2023) | ||
Dee Hofhine (Deceased 2000) | ||
Michelle Holman (Woodland) (Deceased 2020) | ||
Brent Howell (Deceased 2009) | ||
Jerold Hymas (Deceased 1964) | ||
Ronny Ingebretson (Deceased 1989) | ||
Paula Jenkins (Moore) (Deceased 2010) | ||
Clariel Jepson (Morris) (Deceased 2020) | ||
Thomas Edward Johns (Deceased 2022) | ||
Sherry Johnson (Kelly) (Deceased 2016) | ||
John C (Jack) Kessel (Deceased 2010) | ||
David Kinghorn (Deceased 2010) | ||
Geraldine Knutson (Byington) (Deceased 2013) | ||
Louise (Cleo) LaBleu (Arvin) (Deceased 2021) | ||
Karen LaChance (Hartford) (Deceased 2022) | ||
Katherine Lake (Clark) (Deceased 2016) | ||
Lee Lake (Deceased 2022) | ||
Michael Lenaghen (Deceased 2024) | ||
Noble Lindley (Deceased 2021) | ||
Gene Livingston (Deceased 2012) | ||
Dean Craig Lloyd (Deceased 2019) | ||
Joan Lombardi (England) (Deceased 2022) | ||
Warren Longhurst (Deceased 1994) | ||
Jana Lords (Harris) (Deceased 2020) | ||
Virginia Luker (Deceased 1963) | ||
Dale Lusk (Deceased 2006) | ||
Sandra Mabe (Pulling) (Deceased 2009) | ||
Sandra MacGregor (Taylor) (Deceased 2001) | ||
Gary Martin (Deceased 2024) | ||
Grace Martin (Anderson) (Deceased Year Unknown) | ||
Mary Ann McBride (Tatum) (Deceased 2021) | ||
William J McCarthy (Deceased 1996) | ||
James K. McCaskill (Deceased 2006) | ||
LaVera McComb (Borowy) (Deceased 2011) | ||
Patricia Merzlock (Deceased 1980) | ||
J. Richard Mooney (Deceased 2004) | ||
Beverly Moore (Hill) (Deceased 2014) | ||
Douglas L. Moore (Deceased 2004) | ||
Diane Myers (Swatsenbarg) (Deceased 1994) | ||
Michael Naylor (Deceased 2017) | ||
Norma Newby (Cutler) (Deceased 2011) | ||
Linda Newsome (Merrill) (Deceased 2019) | ||
Larry Nolder (Deceased 1980) | ||
Helen Olsen (Deceased Year Unknown) | ||
Henry O'Neil (Deceased 2018) | ||
Carol Packer (Miller) (Deceased 2014) | ||
Sandra Packer (Hodgson) (Deceased 1999) | ||
Sandra Parkin (Mangum) (Deceased 2019) | ||
Bart J. Parrish (Deceased 1997) | ||
Richard Patchett (Deceased 2019) | ||
Frankie Paul (Patchett) (Deceased 2020) | ||
Roger Pellum (Deceased 2020) | ||
Steve Perkins (Deceased 2017) | ||
E. Martin Petersen Jr. (Deceased 2018) | ||
Ben Peterson (Deceased 2023) | ||
Cheryl Peterson (Foster) (Deceased 2013) | ||
Ronald D. Peterson (Deceased 2009) | ||
Rolly Phillips (Deceased 2015) | ||
Douglas Powell (Deceased 2011) | ||
Jerry Pratt (Deceased 2016) | ||
Randy Priest (Deceased 2022) | ||
DeVern Probart (Deceased 1969) | ||
Tommy Quam (Deceased 1964) | ||
James Reynolds (Deceased 2023) | ||
Judy Rhoades (Slaughter) (Deceased 2022) | ||
Rita Rhondeau (Culligan) (Deceased 2012) | ||
Eugene Richards (Deceased 1992) | ||
Charles W. Riley (Deceased 1988) | ||
Derall Riley (Deceased 2005) | ||
Bill Roberts (Deceased 2023) | ||
Linda Roberts (Joslin) (Deceased 2007) | ||
Judith Rossiter (Deceased 2011) | ||
Johnny E Scott (Deceased 2004) | ||
Michael Scott (Deceased 1963) | ||
William P. Scott (Deceased 2020) | ||
Stephen Searle (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Seaton (Deceased 2003) | ||
Sydnae Sholley (Ashby) (Deceased 2016) | ||
Gary Smith (Deceased 1968) | ||
Larry Smith (Deceased 2015) | ||
Patrick Smith (Deceased 2020) | ||
Robert M Smith (Deceased Year Unknown) | ||
Ronny Smith (Deceased 2017) | ||
Saundra Smith (Lindley) (Deceased 1960) | ||
Ray Snyder (Deceased 2019) | ||
Terry Souza (Deceased 2007) | ||
Susan Sperry (Cawley) (Deceased 2014) | ||
Mel Stocks (Deceased 2020) | ||
Keith Stoddard (Deceased 2019) | ||
Michael Stratton (Deceased 2021) | ||
Roger Sumstine (Deceased 2023) | ||
Ernest Sutton (Deceased 2017) | ||
Charles (Chet) Sward Jr. (Deceased 2022) | ||
Douglas J Taylor (Deceased 2004) | ||
Gary Thomas (Deceased 2014) | ||
Dennis Townsend (Deceased 2023) | ||
Trudy Tranmer (Stegelmeir) (Deceased 1999) | ||
Michael Triplett (Deceased 2021) | ||
Lowell L Turner (Deceased 2009) | ||
David Underwood (Deceased 2021) | ||
Patricia Walsh (Turman) (Deceased 2019) | ||
James Walton (Deceased 2020) | ||
Marvin Westergard (Deceased 2016) | ||
Sharon Wilde (Marler) (Deceased 2019) | ||
Kay Williams (Rose) (Deceased 2018) | ||
Jerry Winterbottom (Deceased 2021) | ||
Roger C. Wolfley (Deceased 2022) | ||
Steven G Wood (Deceased 2000) | ||
Fred Wynn (Deceased 1987) | ||
Gary Wynn (Deceased 2021) | ||
James Yearsley (Deceased 2023) | ||
Lanee Yowell (Godfrey) (Deceased 2016) | ||
Alan Zaccardi (Deceased 2019) | ||
Larry Zaccardi (Deceased 2019) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.